Balıkesir Havadis

Balıkesir Baskette Yeni Yönetim

TÜRKİYE VE BALIKESİR’DE BASKETBOLUN LOKOMOTİF KULÜPLERİNDEN BALIKESİR BASKET SPOR KULÜBÜ ÜYELERİ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DİVAN KURULU BAŞKANLIĞI’NI TAMER ÇALLIOĞLU’NUN YAPTIĞI KONGREDE OYBİRLİĞİ İLE YENİ YÖNETİM KURULUNU SEÇTİ.

Balıkesir Baskette Yeni Yönetim
64 views
09 Aralık 2021 - 9:20

Türkiye ve Balıkesir’de basketbolun lokomotif kulüplerinden Balıkesir Basket Spor Kulübü üyeleri geçtiğimiz günlerde Divan Kurulu Başkanlığı’nı Tamer Çallıoğlu’nun yaptığı kongrede oybirliği ile yeni yönetim kurulunu seçti.

Kongre sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aydın,Başkan Yardımcısı Gafur Çoymak, Genel Sekreter Kubilay Arıcı ,Sportif İşler ve Tesislerden Sorumlu Esen Balıbek ve Altyapı Sorumlusu Erhan Savaş oldu. Ayrıca Genel Kurul Üyelerinden Metin Yalçın Mali İşler sorumluluğu ,Alp Kaan da Basın -Halkla İlişkiler ve Hukuk İşleri sorumluluğunu üstlenerek yeni oluşumda görev aldılar.

Kulübün Yeni Yönetim Kurulu adına yapılan ortak açıklamada “Kulübümüzün Balıkesir ve ülke basketboluna geçmiş katkıları tartışmasız ortadadır.En alt seviyeden başlayarak Süper Lige ulaşan yolculukta Türkiye’nin en çok takip edilen,heyecan veren basketbol takımlarından biri geçmiş yönetimler sayesinde olmuştur.Bu geçmişimizden aldığımız enerji,motivasyon ve yüklendiğimiz misyona uygun şekilde daha fazla çocuk ve gencimize artan basketbol olanakları sunmaya destekçilerimizin de katkılarıyla devam edecek,Balıkesir’i geçmişte olduğu gibi gelecekte de en üst düzeyde temsil etme vizyon ve hedefimizi de her zaman sıcak tutacağız.Bunun için gerekli adımları da yerel ve ulusal dinamiklerin destekleriyle atacağız.Yeni dönemin Kulübümüz ve Balıkesir’e artan bir sportif enerji katmasını diliyoruz” denildi.

Yeni Yönetim maçları devam eden Altyapı takımlarından U14’ün de antrenmanına moral ziyaretinde bulunarak teknik ekipten bilgi aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.