Balıkesir Havadis

Burhaniye Belediyesi’ne belediye özkaynaklarıyla yeni asfalt bakım onarım aracı alındı.

BURHANİYE BELEDİYESİ, BELEDİYE ÖZ KAYNAKLARIYLA ALDIĞI YENİ ARACI BÜNYESİNE KATTI. BELEDİYE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE 1 ADET ASFALT BAKIM ONARIM HİZMET ARACINI BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE SERGİLEDİ.

Burhaniye Belediyesi’ne belediye özkaynaklarıyla yeni asfalt bakım onarım aracı alındı.
94 views
09 Ekim 2020 - 15:00

Balıkesir’in Burhaniye Belediyesi, belediye öz kaynaklarıyla aldığı yeni aracı bünyesine kattı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünde çalışmak üzere 1 adet asfalt bakım onarım hizmet aracını belediye binası önünde sergiledi.

Daha yaşanılabilir bir kent yaratma azmiyle, göreve geldiğinden bu zamana kadar Burhaniye’nin gelişimi için çalışmalar yapan Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, hizmetlerin daha hızlı ve verimli kullanılması adına belediye öz kaynaklarıyla aldığı yeni aracı belediye bünyesine kattı. Burhaniye’nin asfalt yol bakım onarımlarında kullanılmak üzere alınan araç halkın hizmetinde kullanılmaya başlayacak.

Belediye imkânlarını en iyi ve verimli şekilde kullanarak Burhaniye’ye en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yaptıklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Burhaniye Belediyesi olarak tasarruflu bir plan çerçevesinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Biz belediye ailesi olarak her çalışma arkadaşımızla özverili bir şekilde Burhaniye’nin gelişimi için çalışıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.