Balıkesir Havadis

Edremit Kültür Merkezi’ne 1 milyon 400 bin liralık yatırım

BALIKESİR VALİLİĞİ’NİN, EDREMİT’TE YAPIMINA BAŞLATTIĞI EDREMİT KÜLTÜR MERKEZİ’NE, BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 1 MİLYON 400 BİN LİRALIK DESTEK. MERKEZİN HALI SAHA VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞİNİ ÜSTLENEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇALIŞMALARI 30 GÜN İÇERİSİNDE TAMAMLAMAYI HEDEFLİYOR.

Edremit Kültür Merkezi’ne 1 milyon 400 bin liralık yatırım
60 views
05 Aralık 2020 - 15:10

Balıkesir Valiliği’nin, Edremit’te yapımına başlattığı Edremit Kültür Merkezi’ne, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden 1 milyon 400 bin liralık destek. Merkezin halı saha ve çevre düzenleme işini üstlenen Büyükşehir Belediyesi, çalışmaları 30 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelerde çevre düzenlemesi, alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Balıkesir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından ihale edilerek yapımına başlanılan Edremit Kültür Merkezi’nin halı saha ve çevre düzenlemesi yapım işini Balıkesir Büyükşehir Belediyesi üstlendi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, inşaatı tamamlanan Edremit Kültür Merkezi’nin eksikliklerinin giderilerek bir an önce hizmete girebilmesi için çevre düzenlemesi çalışmalarına hız verdi. Halı saha yapımının da tamamlandığı tesis yaklaşık 1 milyon 400 bin liraya tamamlanacak.

30 gün gibi kısa bir sürede tamamlanması hedeflenen proje kapsamında; halı saha, beton bordur, yeşil alan düzenlemesi, kumlamalı ve kilitli beton parke işleri yapılacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.