Balıkesir Havadis

Havran’da hayırseverler tarafından yeni ana sınıfı yapılacak

BALIKESİR’İN HAVRAN İLÇESİNDE, İSTANBUL HAVRANLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN, BALIKESİR HAVRAN İLÇESİ TEMAŞALIK MAHALLESİ TEMAŞALIK İLKOKULU BÜNYESİNDE YAPTIRILACAK OLAN ANA SINIFI İÇİN YAPIM PROTOKOLÜ, VALİ HASAN ŞILDAK İLE DERNEK BAŞKANI BERGÜZAR ÖĞÜT TARAFINDAN VALİLİK KOCASEYİT TOPLANTI SALONU’NDA İMZALANDI.

Havran’da hayırseverler tarafından yeni ana sınıfı yapılacak
128 views
19 Ağustos 2020 - 10:40

Balıkesir’in Havran ilçesinde, İstanbul Havranlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Balıkesir Havran İlçesi Temaşalık Mahallesi Temaşalık İlkokulu bünyesinde yaptırılacak olan ana sınıfı için yapım protokolü, Vali Hasan Şıldak ile Dernek Başkanı Bergüzar Öğüt tarafından Valilik Kocaseyit Toplantı Salonu’nda imzalandı.

Protokol İmza Törenine Vali Şıldak ve dernek başkanının yanı sıra Havran Kaymakamı Enver Özderin, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız da katıldı. Yapılan bağışın çok değerli olduğunun vurgulayan Vali Şıldak, “Bağışın küçüğü büyüğü olmaz, isterseniz okul yaptırın, isterseniz sınıf tefriş edin, hepsi çok değerli çok kıymetlidir. Özellikle Balıkesir’imiz bu konuda gönlü zengin hayırseverlere sahip şanslı bir şehir. Biz de eğitime yapılan bu değerli yatırım için hayırsever dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.