Balıkesir Havadis

Mahalleli istedi, Vali kırmadı

BALIKESİR VALİSİ HASAN ŞILDAK, EDREMİT’TE İLÇE YATIRIMLARINI İNCELEME GEZİSİNDE, İBRAHİMCE MAHALLESİ SAKİNLERİNİN İSTEDİĞİNİ KIRMADI. POLİS NOKTASINA ŞEHİT POLİS MEMURU ABDÜLKADİR GÜNGÖR’ÜN ADININ VERİLMESİNİ OLUMLU KARŞILADI.

Mahalleli istedi, Vali kırmadı
49 views
24 Kasım 2021 - 14:10

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Edremit’te ilçe yatırımlarını inceleme gezisinde, İbrahimce Mahallesi sakinlerinin istediğini kırmadı. Polis noktasına Şehit Polis Memuru Abdülkadir Güngör’ün adının verilmesini olumlu karşıladı.

Vali Hasan Şıldak’ın İbrahimce Mahalle Muhtarlığını ziyaretinde İbrahimce’de yapılacak olan polis noktasına, Şehit P.M Abdülkadir Güngör isminin verilmesini talep eden Muhtar Hüseyin Çanaklı’nın bu isteğini olumlu karşılayan Vali Şıldak, bu konuda gerekenin yapılacağını söyledi.

Başta uyuşturucu kullanımı olmak üzere bazı sosyal ve ekonomik sorunları bulunduğu mahallede ilk kez Vali gören mahalle sakinleri ise büyük memnunluk yaşadılar. Şıldak, İbrahimce’ye her türlü kalıcı hizmet üretmek için heyecanlı olduklarını söyledi.

Aşırı yağmura rağmen mahalle ziyaretini iptal etmeyen Vali Şıldak’ın ziyaretine Kaymakam Ahmet Odabaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin Özer, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç ve diğer daire amir ve müdürleri katıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.