Balıkesir Havadis

(Özel) Tam kapanmanın ilk gününde turistik sahiller boş kaldı

BALIKESİR’İN EDREMİT, BURHANİYE VE AYVALIK İLÇESİNDE VATANDAŞLARI TAM KAPANMA TEDBİRLERİNE UYDUĞU GÖZLENİRKEN KOLLUK GÜÇLERİ DE ÖZELLİKLE SAHİL BÖLGELERİNDE DENETİMLERİNİ ARTIRDI. BOŞ KALAN SAHİLLER DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

(Özel) Tam kapanmanın ilk gününde turistik sahiller boş kaldı
80 views
30 Nisan 2021 - 14:58

Balıkesir’in Edremit, Burhaniye ve Ayvalık ilçesinde vatandaşların tam kapanma tedbirlerine uyduğu gözlenirken, kolluk güçleri de özellikle sahil bölgelerinde denetimlerini artırdı. Boş kalan sahiller drone ile havadan görüntülendi.

Tam kapanma kararının uygulanmaya başladığı bugün vatandaşlar tedbirlere yoğun bir şekilde uydu. Balıkesir’in turistik plajları boş kalırken, polis güçleri bölgede denetimlerini artırdı. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çevik Kuvvet ekipleri özellikle Akçay sahilinde yoğun bir şekilde denetim ve devriye görevleri yapıyor. Çevik Kuvvet ekipleri boş kalan sahillerde yaşayan kuşları da unutmayarak onları besliyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.