Balıkesir Havadis

Sındırgılı çocuklardan örnek Bayrak sevgisi

SINDIRGILI ÇOCUKLARDAN ÖRNEK BAYRAK SEVGİSİ

Sındırgılı çocuklardan örnek Bayrak sevgisi
135 views
21 Ağustos 2020 - 10:00

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde belediyenin yeni aldığı kepçeye asılan bayrağın ters dönüp sıkıştığını farkeden çocuklar arkadaşın omuzuna binerek, bayrağı düzeltmesi vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Türk milletinin vatan, bayrak sevgisinin çocukluktan geldiğini örnekleyen bir durum Balıkesir’ in Sındırgı ilçesinde yaşandı. Kuva-yi Milliye ruhunun her an canlı olduğu Sındırgı ilçesinde çocuğundan, yaşlısına kadar herkes Türk bayrağına saygısını her alanda gösteriyor. Cumhuriyet Meydanında oynayan çocuklarda bu duruma duyarsız kalmadı. Sındırgı Belediyesi tarafından yeni alınarak Cumhuriyet Meydanında sergilenen kepçeye asılan Türk bayrağının rüzgarda sıkıştığını gören çocuklar oyunlarını bırakarak kendi imkanlarıyla bayrağı düzeltti.

Bu durumda vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Çocukların duyarlı davranışı bayrak sevgisini bir kez daha gözler önüne serdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.