Balıkesir Havadis

Teknofest şampiyonları Edremit’te

TEKNOFEST HAVACILIK, UZAY VE TEKNOLOJİ FESTİVALİ’NDE İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI/SAĞLIK VE İLK YARDIM KATEGORİSİ’NDE ŞAMPİYONLUK ELDE EDEN EDREMİT 75. YIL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ HİKMET EFE CANİKLİ VE CEYLİN GEZER İLE DANIŞMAN ÖĞRETMENLERİ MEHMET HOROZOĞLU İSTANBUL’DAN EDREMİT’E GELDİ.

Teknofest şampiyonları Edremit’te
58 views
28 Eylül 2021 - 10:30

Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması/Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi’nde şampiyonluk elde eden Edremit 75. Yıl Ortaokulu öğrencileri Hikmet Efe Canikli ve Ceylin Gezer ile danışman öğretmenleri Mehmet Horozoğlu İstanbul’dan Edremit’e geldi.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek, şampiyonluk elde eden öğrencileri ve öğretmeni Edremit Havaalanı’nda karşıladı. Kazanılan Türkiye birinciliği için kendilerini kutladı.

Yakup Özbek “Öğrencilerimiz ve öğretmenimiz bizlere büyük bir mutluluk yaşattı. Onların özverili çalışmaları bizler için iftihar vesilesi oldu. Geçtiğimiz yıl Edremit Anadolu Lisemizin yedinciliği sonrası kazanılan bu şampiyonluk doğru yolda ilerlediğimizin bir işaretidir. Bundan sonraki süreçte de ülkemizin istikbali adına fayda getirecek projeleri desteklemeye devam edeceğiz. Bir kez daha bu başarının altına imza atan 75. Yıl Ortaokulu idarecilerimize, kıymetli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.